Оголошення

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УВАГА !!!

НОВІ ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЇ НА 2018 - 2019 рік

У зв’язку з введенням нових правил громадянам потрібно звернутися за переоформленням субсидії. Повторно  Заяву і Декларацію  потрібно буде подати:

  • Орендарям житла
  • Внутрішньо переміщеним особам
  • Сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб
  • Сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати
  • Сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.

Тим сім’ям, які станом на травень 2018 року матимуть понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги і не погасять її до червня 2018-го.

 

 

 

Дмитрівська сільська рада повідомляє про початок розгляду та врахування пропозицій громадськості при розроблені містобудівельної документації, а саме:

  1. « Детального плану території багатоквартирної забудови в с. Дмитрівка, Києво-Святошинського району, Київської області», який розробляється на підставі  рішення XI сесії VII скликання  від 06.09.2016 року.
  2. Проекту внесення змін до « Генерального плану поєднаного з детальними планами території окремих частин с. Дмитрівка», який розробляється на підставі рішень XIV сесії VII скликання  Дмитрівської сільської  ради від 17.11.2016р.
  3. Проекту внесення змін до « Генерального плану поєднаного з детальними планами території окремих частин с. Мила», який розробляється на підставі рішень XIV сесії VII скликання  Дмитрівської сільської  ради від 17.11.2016р.

З метою ознайомлення із матеріалами проекту детального плану , в.т.ч. з текстовими та графічними матеріалами, бажаючі можуть звернутися у Дмитрівську сільську раду за адресою: в с. Дмитрівка, вул..Садова,2 .. Києво-Святошинського району, Київської області.

Замовником містобудівельної документації виступає Дмитрівська сільська рада. Розробником- ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД».

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій  спеціаліст – землевпорядник Дмитрівської сільської  ради  Матвіїва  Н.В.

Презентація  та громадські  слухання зазначених проектів відбудуться 21.03.2017 року об 12-00 год. У приміщені будинку культури за адресою: с. Дмитрівка вул. Садова,2

Пропозиції до проектів приймаються виключно до 21.03.2017року, за адресою с. Дмитрівка, вул.Садова,2.    , від осіб визначених ч. 7 ст. 21 Закону України « Про  регулювання містобудівельної діяльності» з дотриманням вимог, встановлених ч.6 ст. 21 ЗУ «Про  регулювання містобудівельної діяльності», а саме: у письмовій формі із зазначенням прізвища, імя, по батькові, місце проживання, особистим підписом  і повинні містити  обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм державних стандартів та правил. Пропозиції , що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.


 

Логін: *

Пароль: *