Дмитрівська територіальна громада

22.03.2024 15:50

Щодо відновлення об’єктів систем водопостачання та водовідведення у селах Шпитьки та Дмитрівка

65fd8d7eef126__photo_2024-03-22_15-52-50-(2).jpg

У попередньому повідомленні від 07.03.2024 року Дмитрівська сільська рада знайомила читачів з Програмою відбудови критичної інфраструктури в Київській області, що фінансується ЄС та управляється Nefco, консультантами програми виступають - iC consulenten, CES, UTA.

Наразі повідомляємо про щоденну роботу підрядників з реалізації грантового проєкту з покращення якості питної води в селі Дмитрівка. Будівельні роботи з монтажу нового напірного каналізаційного колектора розпочалися від КНС №1 по вулиці Молодіжна до комплексу очисних споруд.

А в селі Шпитьки по вулицях Господарська, Покровська вже приступили до  виконання робіт по переключенню старої водопровідної мережі на нову. Здійснюється монтаж запірної арматури, яка з’єднає нову водопровідну мережу з діючою. Після закінчення даного етапу робіт відбудеться переключення другої черги водопроводу по вулицях Кришталева, Фізкультурна, Приозерна.

#criticalinfrastructure #GreenRecovery